çeviri hizmetleriÇeviri hizmetleri konusunda destek almak isteyen İzmir’deki  lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine hizmet sunmaktayız. Bu desteği yalnız üniversite öğrencilerine verdiğimiz ifade etmek isterim.

İngilizce çeviri talebi daha çok bölümde ingilizce eğitim alan öğrencilerin zorlandıkları metinleri İngilizceden Türkçeye ya da yazdıkları kısımları Türkçe’den İngilizceye çevirtme şeklinde gelmektedir. Her iki durum için de üniversite öğrencileri için destek olmaktayız.

Çeviri taleplerinden bir diğeri ise tez ya da proje yazarken özet abstract kısımlarının çeviri talebidir. Genelde yarım sayfa olan bu isteklerinizi hemen yerine getiriyoruz.

Çeviri hizmetleri ücretleri ne kadar

Fiyat verebilmek için öncelikle yapılacak olan çalışmayı görmek gerekir. Ödevinizi yollamanız halinde kısa sürede fiyatlandırması yapılarak tarafınıza bilgi verilir.

Öğrenciler için en iyi çeviri hizmeti sunan site olduğumuzu iddia ediyoruz. Hızlı olma, zamanında teslim, eksiksiz iş yapma konularında bizden daha iyisini bulamazsınız.

Çevirileri yapanlar kimler

Ekibimiz, İngilizceden Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye çeviri yapanlar, konusuna hakim, aktif olarak bir çok çalışmada yer almış arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Bu yazıyı da okuyun.  Bitirme tezi nasıl hazırlanır

 

Üniversite Öğrencileri için çeviri hizmetleri
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Etiketlendi: