İşletme tezsiz yüksek lisans proje yazdırmak isteyen öğrencilere uygun proje fiyatları ile destek vermekteyiz. Bunun yanında proje konuları arıyorum, örnekleri lazım diyen öğrenciler bu yazıda tüm bilgileri bulabilir. Bilindiği üzere tezsiz yapan öğrenciler proje sunarak mezun kabul edilmektedir. Bu yüzden meslekleri veya uzmanlaşmak istedikleri alan ile ilgili hazırlamaları gereken proje için örnek konular vermekteyiz.

Buna ilave olarak proje konusu için ip ucu vereceğim.

İşletme tezsiz yüksek lisans proje konuları

Örnek proje konuları sizin nasıl bir çalışma hazırlayacağınız konusunda izlenim edinmenize yarayacaktır. İşletme en çok hazırlaman bölümlerden olduğu için bu bölümdeki yüksek lisans projeleri olması daha iyi anlaşılmasına katkı verecektir.

Konu bulmak isteyenler için iki ip ucu vermek istiyorum

İpucu

Yök tez merkezi sitesinde işletme yüksek lisans tezlerini tarayıp bilgisayarınıza indirin. Bu çalışmaların öneri ve sonuç kısmında yeni araştırmacılar için konu verilir. Bu zor gelirse, diğer ip ucuna bakabilirsiniz.

2. ipucu

Daha önce yazılmış olan konuları bulun ve uygulama alanlarını değiştirin. Örnek olarak uygulaması İstanbul ili için yapıldıysa siz Ankara olarak değiştirin. Ya da konu başlıklarında değişiklik yapın.

Bu yazıyı da okuyun.  Tez ödevi nedir nasıl hazırlanır

İşletme tezsiz proje konuları

130 örnek proje konusu

 

Örnek işletme tezsiz yüksek lisans projeleri

 

İşletme tezsiz yüksek lisans projesi yapılır

Yüksek lisansını işletme bölümünde yapan öğrencilere proje hazırlama desteği veriyoruz. Çok kısa süre içinde destek almak isteyen öğrencilere hızlı şekilde destek olmaktayız. Sayfa sayısı genelde 30-50 arasında değişmekle birlikte birkaç gün içinde yazıp teslim ediyoruz. Fiyatlar ile ilgili bilgi almak için bize başvurabilirsiniz.

İşletme tezsiz yüksek lisans proje konuları nelerdir
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?