İşletme tez yazdırma talep eden üniversite öğrencilerine parayla tez yazım hizmeti verilir. Üniversitedeki bölümlerinden mezun olabilmek için zorunlu olarak tez yazması gereken işletme lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tüm aşamalarda destek veriyoruz. Ülkemizde en fazla öğrenci sayısına sahip bölümlerden biri işletmedir. Özel üniversitelerin kurulması ile birlikte sadece Türkçe değil aynı zamanda İngilizce işletme dersleri verilmektedir.

işletme tez yazdırma

İşletme tez yazdırma

Deneyimli ekibimiz lisans mezunu, yüksek lisansını ya da doktorasını yapmakta olan tez tekniklerini bilen akademisyenlerden oluşmaktadır. Bölüm çok fazla disiplini kapsadığı için tez konusu bakımından da oldukça zengindir. Bitirme tezi yazdırmak isteyen tüm öğrencilere ücret karşılığı destek olmaktayız.

Yüksek lisans işletme tezi

En popüler bölümlerden biri olduğu için öğrenciler yüksek lisansını işletme bölümünde yapmayı tercih eder. Bu yüzden hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri tez yazarken bizi arayarak danışmanlık desteği alır. Kısa sürede öğrencilere tez konusu bulma başta olmak üzere Türkçe ve İngilizce literatür tarama, spss analiz, tez düzenleme ve intihal raporu ile intihal düşürme desteği vermekteyiz.

Bu yazıyı da okuyun.  İzmirde parayla tez yazanlar var mı

Ücret karşılığı İşletme tez yazdırma hizmetlerini sunan birçok akademik danışmanlık firması vardır. Öğrenciler tez yazdırırken çalışmak istedikleri şirketi belirlerken dikkat etmeleri gerekir. Her işi iyi yapanlar olduğu gibi farklı çalışma zihniyetinde olanlar olabilir. Bu yüzden mutlaka, tez danışmanlık şirketinden referans isteyin.

Aynı zamanda tezsiz yüksek lisans projesi hazırlamak zorunda olan öğrenciler vardır. Bunlar proje hazırlayıp mezun olmaktadır. Çok kısa sürede yaklaşık 2 hafta gibi zamanda tezsiz yüksek lisans projesini yazmaktayız.

İşletme tez yazdırma fiyatları

Tez yazan site olarak öğrencilerin bize yönelttiği sorulardan biri de ücretlendirmedir. Şüphesiz fiyat vermek için bazı bilgileri bize vermeniz gerekir. Kaç günde yazılacağı, sayfa sayısı ve tez konusunu bize iletmeniz gerekir. Son haftada da tez yazıyoruz ancak zaman programızı etkileyeceği için biraz yüksek olabilir. Çok fazla efor harcanacağı için bunun karşılığı olacak bir ücret talep etmekteyiz.

Ne yapmanız gerekir

Tez yazdırma için destek almak için öncelikle bizi aramanız gerekir. Bunu yanında detayları bize iletişim kanallarından iletin. En kısa zamanda tez yazımına başlayalım.

İşletme tez yazdırma
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?