Yüksek lisans tezi yazan yerler, başlıklı yazıda kısaca kimlerin destek verdiğiniz ve kimlerden akademik destek almanız gerektiğini belirtmek isterim. Son dönemlerde özellikle lisans üstü tez yazdırmak isteyen öğrencilerin sayısında ciddi artış olmaktadır. Bunun temel nedeni çalıştıkları için yeteri kadar zaman ayıramamalarıdır.

Yoğun iş hayatının içinde yer almak zorunda olan öğrenciler iki şekilde yüksek lisans tezi yazan yerler ile bilgi almak istemektedir. Bunlardan ilki, kendisi belirli yere kadar getirmiş ancak devam edemeyenler ve hiç başlamayıp danışmanlık desteği almak isteyenler.

Lisans tezine oranla lisans üstü ve master tezi hazırlama biraz daha zordur. Yazım şablonu ve kuralları benzer olsa da konunun seçimi ve detaylı olması bakımından çok daha zordur.

Yüksek lisans tezi yazan yerler

Size destek alabileceğiniz ve tüm aşamalarında size danışmanlık desteği verecek bir kurumdan bahsetmek istiyorum. Boğaziçi Eğitim olarak üniversite öğrencilerine özel ders vererek başlayan kurumumuz ilerleyen süre içinde devlet ve özel üniversite öğrencilerine ödev, proje, makale ve tez hazırlama desteği vermeye başlamıştır. Konu belirlemeden başlayıp, taslak hazırlama, yazım, formata uydurma ve intihal sorgulaması aşamalarında destek vererek jüri aşamasına kadar hizmet vermektedir.

Bu yazıyı da okuyun.  Tez konusu belirleme aşamasında bunlara dikkat edin

Yüksek lisans tez ücretleri

İzmir’de uygun koşullarda garantili tez fiyatları ile tez yazdırmak isteyen yüksek lisans öğrencilerine hizmet vermekteyiz. Sosyal bilimler, hukuk, işletme, uluslararası ilişkiler, TIP, Uzmanlık tezi, MBA ve tezsiz yüksek lisans projelerinizi ucuz tez ücretleri ile yazmaktayız.

Teziniz için destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek lisans tezi yazan yerler
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?