Doktora tezi yazılır. Yalnızca lisans ve yüksek lisans öğrencilerine değil, aynı zamanda doktora düzeyindeki öğrencilere de tez yazım desteği veriyoruz. Yüksek lisans tezlerine oranla çok daha üstün nitelikte olduğundan dolayı, doktora tez hazırlama ekibimiz deneyimli akademisyenlerden oluşmaktadır.

Doktora tezi yazılır

Tamamen uzmanlık gerektiren konuların başında geldiği için, doktora tez hazırlama oldukça ciddi bir iştir. Bilgi, birikim, akademik yazıma hakim olmanın yanında sabır ve özveri gerektirdiği için son derece titizlikle yaklaşılması gerekmektedir. Doktora tezi yazdırmak istiyorum diyen öğrencilerin de tez danışmanları ile sürekli irtibat halinde olmalarını zorunlu kılan bir durumdur.

Doktora tezi yazdırmak istiyorum

Akademik destek almak isteyen öğrenciler bize genelde arkadaş çevrelerinden ulaşmaktadır. Bizimle daha önceden çalışmış arkadaşlarının verdiği olumlu referansa göre bizi tercih etmekteler. Doktora öğrencisiyim, destek almak istiyorum diyerek bize arama motorlarından da birçok öğrenci ulaşmaktadır.

Bu yazıyı da okuyun.  Tez ödevi nedir nasıl hazırlanır

Doktora tezi yazan yerler

Sayıları çok fazla olmamakla birlikte oldukça nitelikli olması gereken yerlerdir. Tez yazdırmaya kadar vermeden önce mutlaka detaylı bilgi alın. Tezi yazacak ekip ile görüşme yapın. Sonrasında karar verin. Tez yazan yerler içinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Doktora tez konusu verilir

Bazı öğrenciler bizi sadece tez konusu bulmak için aramaktadır. Tez konusu özellikle doktora seviyesinde oldukça önemlidir. Bilime yeni bir bakış açısı getirmesi beklendiği için son derece titizlikle tercih edilmesi gerekir. Doktora tez konusu istiyorum diyen öğrenciler bizi arayabilir.

Doktora tez önerisi hazırlanır

Tez konusu belirlendikten sonra, öğrenciler bizi tez önerisi için aramaktadır. Üniversitenizin tez öneri formunu bize ileterek bizden destek alabilirsiniz. Sadece konu için değil aynı zamanda öneri formunun hazırlanmasında da yardımcı olmaktayız.

Doktora literatür tarama yapılır

Bazı durumlarda doktora öğrencileri bizi arayıp literatür tarama yaptırmak istiyorum der. Bu öğrencilerden konu, tez öneri formunu talep etmekteyiz. Sayfa sayısı ve teslim tarihine göre ücret vermekteyiz. Bunun yanında İngilizce ya da Türkçe olması da doktora literatür tarama fiyatlarını belirlemektedir.

Bu yazıyı da okuyun.  İzmirde proje hazırlama desteği veriyoruz

Doktora tez yazım kılavuzuna göre düzenleme

Doktora tezinizi yazdınız. Üniversitenizin tez yazım kılavuzuna göre formatlanmasını isteyebilirsiniz. Şablona göre düzenleme işini de yapmaktayız. Fiyatları belirlerken tezin kaç sayfa olduğuna ve ne zaman teslim edileceğine göre ücretlendirme yapmaktayız.

Doktora tezinde intihal düşürme yapılır

İntihal oranım yüksek çıktı, benzerliği düşürmek istiyorum diyen öğrenciler bizi arayabilir. Kısa süre içinde destek vermekteyiz. İsteyen öğrencilerin turnitin intiha kontrolünü yapmaktayız. Genelde %20 nin altında istendiği için yüksek çıkan oranların düşürülmesini bir kaç günde yapmaktayız. Orana ve sayfa sayısına göre fiyat verdiğimiz için çalışmanızı mutlaka görmemiz gerekir.

Doktora tez yazım ücretleri ne kadar

Tez hazırlama fiyatını vermek için öncelikle, bölüm, konu, sayfa sayısı ve teslim süresini bilmemiz gerekir. Geniş bir akademisyen ekibi olduğumuz için bölüm bizim için önemlidir. Bunun yanında tez konusunu bilmemiz gerekir. Sayfa sayısı ile teslim zamanı da fiyatlandırmada etkilidir. Tam olarak doktora tez yazım ücretini öğrenmek için bizi arayın.

Doktora tezi yazılır
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
WhatsApp chat