İzmir proje tez hazirlama merkezi olarak lisans, master, lisans üstü ve doktora seviyesindeki öğrencilere akademik destek olmaktayız.

Üniversite eğitimi alan ve İzmir’deki üniversitelerde eğitim alan öğrencilere gerek proje gerek tez yazım konularında en baştan en sonuna kadar ki olan sürece kadar hizmet vermekteyiz.  Merkezimiz proje tez hazırlama ile ilgili master, yüksek lisans, doktora çalışmalarınızda hizmet vermektedir.

İzmir proje tez hazırlama

Bizi aramanız halinde ilk olarak konu seçimi ile başlamaktayız. Konu önerisini danışmanınız onayladıktan sonra literatürde konu ile ilgili daha önce nelerin yapıldığını araştırmaktayız. Literatürü tarama işlemini yapınca aldığımız notlar ile yazım aşamasına geçiyoruz. Yazım aşamasını genelde tek seferde yapıp teslim etmiyoruz. Bölüm bölüm yazarak proje tez hazırlama çalışmasına devam ediyoruz.

Yazım aşaması bittikten sonra düzenleme ve intihal kontrolü çalışmalarını yapmaktayız. İlk önce üniversitenizin yazım kılavuzuna göre düzenlemeyi yapmaktayız. Düzenleme aşamasından sonra akademik çalışmadaki intihal oranını kontrol ediyoruz. Türkiye’deki üniversitelerde genelde oran %20 nin altı olarak kabul edilir. Eğer alıntılar yüksek çıkarsa düşürme çalışmasını yapmaktayız.

Bu yazıyı da okuyun.  Акции и бонусы сайта ДжойКазино

Lisans öğrencilerine akademik proje tez hazırlama ile yüksek lisans öğrencilerine yapılan çalışma genelde birbirine benzemektedir. Master tez proje yapılması biraz daha uzmanlık gerektirmektedir. Bu arada size İzmir Tez Hazırlama olarak ekibimizden bahsetmek isterim.

Deneyimli, profesyonel ve birçok akademik çalışmada İzmir’deki üniversite öğrencilerine hizmet vermiş olan ekibimiz vardır.  Akademik çalışmalarınızda yalnızca literatür kısmı yanında aynı zamanda istatistik analiz, spss, stata ve diğer analizlerin yapılmasında da destek vermektedir.

 

İzmir proje tez hazırlama danışmanlık merkezi
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Etiketlendi: