Tez danismanlik hizmetleri almak isteyen lisans, yüksek lisans ve master düzeyindeki öğrencilere destek olmaktayız.  Üniversite öğrencileri neden danışmanlık desteği almakta ve hangi firmalardan bu hizmeti alabilirsiniz kısaca bunu izah etmek isterim.

Üniversite öğrencileri tez yazım aşamasına geldiklerinde ne yapacaklarını çok fazla bilmemektedir. Malesef bu şekildedir. Bu noktada bilgi eksiği, yazım aşamalarında beceri eksikleri olan öğrenciler neyi nasıl yapacakları konusunda ciddi sorunlar yaşamaktadır.

Tez danışmanlık hizmetleri nelerdir

Kurum olarak tez nasıl yazılır konusuna hakim olmayan öğrencilere tez danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bu bağlamda neler yapmaktayız? İlk önce destek almak isteyenlere tez konusu bulmaktayız. Bildiğiniz üzere konunun benzersiz, tek ve başkaları tarafından çalışılmamış olması lazım. Bu yüzden konu belirlemesini biz yapmaktayız.

Ücretli tez danışmanlık hizmetleri

İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de tez yazdırma isteyen lisans, yüksek lisans öğrencilerine hizmet verilir.

İkinci aşama olarak araştırma kısmında literatür taraması yapmaktayız. Yazında neler yapılmış onları tespit etmekteyiz. Yazım aşamasından sonra tezin üniversitenin yazım kurallarına göre formatlaması yapılır ve en son intihal raporu alınır teslim edilir.

Bu yazıyı da okuyun.  Tez yazım kılavuzu nedir nereden bulabilirim

 

Lisans yüksek lisans tez danışmanlık hizmetleri
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Etiketlendi: