Boğaziçi Eğitim bünyesinde 15 yıldan beri eğitim sektörü içinde yer almaktayız. İstanbul’da üniversite öğrencilerine özel ders vererek başladığımız maceramıza şimdi İstanbul, Ankara ve İzmir’de devam etmekteyiz. 

İzmir’de Ödev Proje Tez Desteği

Son beş yıldan beri yoğun olarak üniversite öğrencilerine ücretli ödev, tez, proje, makale yazım hizmeti sunmaktayız. Özellikle referans ile gelen öğrencilerimiz sayesinde kısa süre içinde birçok öğrenciye zorlandıkları konularda akademik destek verdik. 

İntihal Sorunları

Ödev, proje, tez yazımı yanında son yıllarda intihal sorunları ile ilgilenmekteyiz. Özellikle kes kopyala yapan öğrencilerin maruz kaldığı yüksek benzerlik oranını düşürerek yardımcı olmaya çalışmaktayız. Cüzi miktarlar ile isteyen öğrencilere intihal raporu temin etmekteyiz. 

Tez Düzenleme

Bunlara ilave olarak son yıllarda ekibimize profesyonel tez düzenleme desteği sunan arkadaşlar katıldı. Bu sayede aynı gün içinde tez düzenlemesi yapıp teslim etmekteyiz. 

Tezsiz yüksek lisans projesi

Birçok özel üniversitenin açılması ile birlikte tezsiz proje yapan öğrenci sayısında ciddi artış görüldü. Öğrenciler tezsiz yüksek lisansı akademisyen olmak için değil de maaş artışı, makam mevki yükselme getirmesi olarak bakmaktadır. Bu yüzden yüksek lisansını tezsiz yapan öğrenciler profesyonel olarak ücretli proje yazdırmayı tercih etmektedir. Bu tür öğrenciler için çok kısa zaman zarfında destek vermekteyiz.

Kısa süre içinde akademik çalışmalarınız yapılır.

Essay yazımı

Özellikle hazırlık öğrencilerine essay yazımında yardımcı olmaktayız. Bunun yanında bölüme geçen ve eğitimini ingilizce alan öğrencilere de yardımcı olmaktayız. Özel üniversitede eğitim alan öğrencilere akademik olarak essay yazım sürecinde ücretli hizmet vermekteyiz.

Analiz desteği

Tez ve proje yazan öğrenciler akademik yazılarını güçlendirmek için analiz ile desteklemeleri gerekir. En bilineni ise spss analizidir. İstatistik aşamasında tez yazan ve proje hazırlayan lisans, yüksek lisans öğrencilerine kısa sürede anket hazırlama, tablo yorumlama konularında yardımcı olmaktayız. Bunun yanında stata ve diğer analiz programlarında hizmet sunmaktayız. 

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?