[vc_row][vc_column][vc_column_text]Tez danışmanlık şirketleri, akademik destek almak isteyen lisans, yüksek lisans, MBA, master düzeyinde konu seçimi, literatür taraması, düzenleme ve intihal kontrolü hakkında ücret karşılığında destek veren firmalara verilen addır. Son dönemde, üniversite öğrenci sayısında ciddi artış bununla beraber yüksek lisans yapan öğrenci sayısındaki artış nedeni ile akademik danışmanlık desteği veren firmalara olan ilgiyi arttırmıştır.

Tez Danışmanlık firmaları parayla tez proje ve ödev hizmetleri vermektedir. Birçok ilde özellikle, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Konya ve diğer illerde firmalar üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir.

İzmir’de tez danışmanlık şirketleri

En çok sorulan sorulardan biri İzmir’de hangi firmalardan destek alabiliriz sorusudur. Öncelikle özellikle bir kaç site var fakat, Boğaziçi Eğitim firmasına bağlı kurumsal destek veren bu tez yazma sitesi size tüm aşamalarda yardımcı olmaktadır.

Nasıl hizmet alabilirim

İlk önce websitemizi inceleyin. Bu size bu konuda ne kadar hassas ve titiz olduğumuzu gösterecektir. Konuya hakim olmamız, öğrenci merkezli hareket etmemiz ve akademik kurallara uygun çalışma yapmamız nedeni ile bizi tercih edebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”Destek almak için arayın”][/vc_column][/vc_row]

İzmirde en iyi tez danışmanlık şirketleri
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Bu yazıyı da okuyun.  Ücret karşılığı tez yazdırma nasıl olmaktadır