İzmir ödev tez merkezi olarak, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine proje hazirlama desteği vermekteyiz. Üniversite eğitimi alan öğrencilerin yapmakla sorumlu olduğu ödevden daha geniş bazen iki üç hafta bazen de dönem boyunca süren proje hazırlama çalışmalarında yardımcı olmaktayız.

Ege bölgesinin en büyük şehri olan İzmir, birçok fakülte, enstitü ve bölüme ev sahipliği yapmaktadır.  Master, yüksek lisans ve doktora düzeyinde öğrencilere proje hazırlama konusunda yardımcı olmaktayız. İzmir’de tek olan proje merkezimiz birçok alanda hizmet sunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, işletme, maliye, uluslararası ilişkiler, finans, spss, analiz, istatistik ve diğer derslerde proje hazırlama hizmet vermekteyiz.

izmir proje hazırlama

Birçok üniversite öğrencisine verdiğimiz destek ile ilgili birkaç örnek vermek gerekirse, Dokuz Eylül Üniversitesi’nden bir öğrencimize proje konusu verdik. Ayrıca bir diğer öğrenciye projesinin yazım kılavuzuna göre düzenleme çalışmasını yaptık.

Yaşar Üniversitesindeki öğrencilere proje yazım aşamasında yardımcı olduk. sayfa sayısının arttırılması ve sonuç kısmının yazılmasında yardımcı olduk. İşletme projesi verilen bir öğrenciye ingilizce yazım desteği verdik. Endüstri mühendisliğindeki bir öğrenciye proje hazırlama konusunda hizmet verdik.

Bu yazıyı da okuyun.  Yüksek Teknoloji Enstitüsü tez hazırlama desteği

Ege Üniversitesi hukuk fakültesinden bir öğrencimize ingilizce research paper çalışmasında yardımcı olduk. Konu bulma, yazım ve düzenlemesini öğrenci ile birlikte yaptık.

En çok destek istenen konulardan biri de çizim desteğidir. Çizim konusunda İzmir’deki öğrenciler bizi tercih etmektedir. Mimarlık, inşaat mühendisliği, peyzaj gibi bölümlere destek olmaktayız.

İzmirde proje hazırlama desteği veriyoruz
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Etiketlendi: