Tez hazırlama desteği almak istiyorum diyen lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine ücretli destek vermekteyiz. Sayfa başı ücretlendirme ne kadar, yazının devamında bulabilirsiniz. Üniversite öğrencileri üniversiteden mezun olmak için ya proje yazıp ya da tez yazarak mezun olmaları gerekir. Bunun için öncelikle akademik kurallara göre tez hazırlama konusunda yetkinliğe ulaşmaları gerekmektedir. Birçok öğrenci farklı nedenlerden dolayı tezini yazmayıp tez hazırlama merkezlerinden ücretli destek almayı tercih etmektedir.

tez hazırlama hakkında merak ettikleriniz

Tez hazırlama

Üniversitede alınan eğitim ile birlikte tez yazım kurallarına göre yazılması gereken tez, hem içerik hem de şekil açısından kabul edilebilir düzeyde olmalıdır. Bu yüzden hem lisans hem de yüksek lisans öğrencilerinin tez nasıl yazılır sorusuna iyi şekilde cevap vermeleri kaçınılmazdır.

 

Tez hazırlama merkezi

Tez hazırlayamıyorum tez yazdırmak istiyorum diyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri bu konuda ücretli destek veren firmalardan yardım alır. Bu alanda profesyonel olması beklenen şirketlerdeki akademisyenler öğrencilerin tez yazımında zorlandıkları noktaları bildiği için kısa süre içinde destek verirler. Bu şekilde destek alarak öğrenciler hem tezlerini yazdırmış olur hem de üniversiteden mezun olurlar. Bu tür merkezlerden hizmet alırken daha önce benzer alanlarda referanslara sahip olup olmadıklarını mutlaka kontrol edin.

Bu yazıyı da okuyun.  Hukuk tez yazdırma

 

Tez hazırlama ücretleri

Tez merkezlerinden ücretli akademik yazım desteği almak isteyen öğrenciler özellikle ücretlerin ne olduğunu öğrenmek ister. Bu yüzden kısaca fiyatlar hakkında bilgi vermek isterim. Birçok yerde standart ücretlendirme sayfa başı olarak yapılmaktadır. 50 sayfalık bir çalışma ile 120 sayfalık çalışmanın ücretlendirmesi elbette aynı olmayacaktır. Bu yüzden sayfa başı ücret ne kadar sorusu daha önemli hale gelmektedir. Ortalama sayfa başı 20 ile 50 lira arasında değişen ücretler uygulanır. Ön lisans ile master tez yazım fiyatları tabiki farklı olacaktır. Tüm bu çalışmalar için aslında tezin konusu ve teslim süresi de önem taşır. 1 haftada tez yazdırmak isteyen bir öğrenci elbette normal olarak daha fazla ücret ödemesi gerekebilir.

 

Destek alın

Tez hazırlama merkezi olarak lisans, yüksek lisans, master ve doktora seviyesinde akademik desteği ücretli olarak vermekteyiz. Uzun yıllardır üniversite öğrencilerine tez yazım desteği veren ekibimizden siz de yardım alabilirsiniz. Tezin literatür kısmı ya da spss analiz kısmında birçok öğrenci destek talep etmektedir.

Bu yazıyı da okuyun.  Yüksek lisans tezi yazan yerler

Detaylı bilgi almak için arayın.

Tez hazırlama hakkında merak ettikleriniz
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?