Tez fiyatları ne kadar, tez ücretleri kaç lira diye, lisans ya da master hazırlama ücretleri ne kadar, maliyeti kaç lira diye birçok öğrenci merak etmektedir. Bu yazıda bu tür sorular için açıklayıcı bilgi vermek istiyoruz.

Mezun olmak için tez yazım aşamasına gelen lisans ya da yüksek lisans öğrencileri danışman hocalarının isteği üzerine araştırma yapmaya başlar. Bazı öğrenciler zaman olmadığı için ya da hazırlamayı bilmedikleri için tez yazdırmayı tercih eder. Bu yüzden bu hizmeti nereden ve nasıl arayacaklarını araştırır. Tez ücretleri en uygun site olarak size destek vermek için buradayız.

Tez fiyatları neye göre belirlenir

Sayfa sayısı

Tez fiyatlarının sabit bir ücretlendirmesi söz konusu değildir. Değişiklik göstermektedir. Hangi kriterlere göre belirlenmektedir; öncelikle sayfa sayısı önemlidir. Kaç sayfa yazılacağı toplam ücreti direk etkiler. Örnek vermek gerekirse işletme tezi hazırlatmak isteyen birisi 50 sayfa ile 80 sayfa için aynı bedeli ödemez.

Bu yazıyı da okuyun.  Tez merkezi nedir nasıl kullanılır

Seviye

Tez fiyatlarını belirleyen diğer etken ise lisans ya da yüksek lisans olmasıdır. Yüksek lisans için tez hazırlatmak isteyen öğrenciler lisansa oranla biraz daha fazla ödeme yapması gerekebilir. Bir diğer kriter ise İngilizce hazırlanmasıdır. Türkçe tez yazan çok fazla olmasına karşın İngilizce tez yazanlar sınırlıdır. Bu yüzden tezi İngilizce hazırlatmak isteyen öğrenciler daha fazla ödeme yapması gerekecektir. En düşük tez ücretleri için bizi arayabilirsiniz.

Konu

Tez fiyatları için son kriter ise konudur. Kaynağı çok fazla olan tezin yazımı kolay iken, sınırlı kaynağa sahip olan ve çok az kişi tarafından çalışılmış bir konunun ücreti daha fazla olacaktır.

Süre

Tez ücretleri için en önemli etkenlerden biri de teslime kalan süredir. 2 ay süre içinde yazılabilen tezi son hafta yazdırmak isteyen birisi elbette daha fazla ücret ödemesi gerekecektir.

Ucuz tez ücretleri

İzmir tez hazırlama olarak en uygun tez ücretlerini almak için son güne kalmayın. Ne kadar erken başvurursanız o kadar uygun şartlarda ücret alabilirsiniz. Aksi takdirde teslim tarihlerine yakın zamanda iş yüküne bağlı olarak ücretlerde yükselme olabilir.

Bu yazıyı da okuyun.  Lisans yüksek lisans tez danışmanlık hizmetleri

Detaylı bilgi almak için iletişim kanallarından bizi arayın.

Tez fiyatları için bilmeniz gerekenler
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?