15 yıldan beri lisans ve yüksek lisans düzeyinde tüm üniversite öğrencilerine bölüm ve sınıf gözetmeksizin akademik danışmanlık desteği vermekteyiz. Destek almak isteyen öğrencilere zamanında, beklentilerin üstünde hizmeti en uygun koşullarda sağlamaktayız. Yüksek memnuniyet, gizlilik prensibine uygun şekilde destek vermekteyiz.

Teziniz ONAY alana kadar destek veriyoruz.

Sık sorulan sorular nelerdir

Öğrencilerin bize sıkça sorduğu sorulara bu sayfada yer vermek istiyoruz. Birçok öğrenci ile iletişim halinde olduğumuz için bize en fazla sorulanlara burada yer vermek istiyoruz.

Tez yazdırmak güvenilir mi

En çok sorulan sorulardan biri tez yazım aşamasında herhangi bir durum ile karşılaşmak istemeyen öğrenciler, tez yazdırmanın güvenilir olup olmadığını sormaktadır.

Tez yazdırma konusunda üçüncü kişilere kesinlikle bilgi vermiyoruz. Tez yazdıran kişinin bilgileri bizim için önemli değildir. Bizim için önemli olan yüksek kalite ile tezi tamamlayarak teslim etmektir. Bu yüzden içiniz rahat olsun, son derece güvenilir şekilde tezinizi yazıp size teslim ediyoruz.

Zamanında teslim alır mıyız

Bize sorulan bir diğer soru da tez ya da projenin zamanında elinde olup olmadığı ile ilgilidir.

Aldığımız tüm çalışmaları zamanından önce teslim etmekteyiz. Bu yüzden henüz anlaşma sağlamadan öğrenciden tez konusu, sayfa sayısı ve teslim tarihini alırız. Eğer yetiştiremeyeceksek o çalışmayı zaten almıyoruz. Ancak aldğımız çalışmayı da MUTLAKA zamanında teslim ederiz.

Lisans tezi yazıyor musunuz?

Lisans düzeyindeki öğrencilere tez yazım desteği veriyoruz. Genellikle 60-80 sayfa arasında istenen lisans tezleri, tez danışmanınızın isteğine göre analizli ya da analizsiz olarak yapılmaktadır. Sadece literatür olarak da istenebilir. Lisans seviyesinde tez yazdırmak isterseniz bizden destek alabilirsiniz.

Tezleri kaç günde yazıyorsunuz

Lisans ve yüksek lisans tezlerini kaç günde yazdığımıza kesin cevap vermek için öncelikle bizim bir takım soruları bilmemiz lazım. İlki, tez konusu, sayfa sayısı ve teslim tarihi. Tez konusu bizim için önemli, kaynağı fazla ve literatürde işlenmişse kolayca yazılır. Bunun yanında sayfa sayısı da önem taşır. 60 sayfa ile 120 sayfalık tez aynı sürede teslim edilmesi zordur. Ancak 15 gün bizim için yeterli zamandır.

Yüksek lisans tezi yazılıyor mu

Lisans tezi gibi yüksek lisans tezlerinde de destek veriyoruz. Üniversite, bölüm ve enstitü farkı gözetmeksizin tüm öğrencilere danışmanlık desteği veriyoruz. Zamanında teslim ederek, eğitim hayatınızdaki büyük engellerden birini aşmanızda yardımcı olmaktayız.

Geçme garantisi veriyor musunuz?

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda geçme garantisi veriyoruz. Ödev, tez, proje ve makale hazırlamada aldığımız çalışmaların hepsine kabul garantisi veriyoruz. Şuana kadar kabul edilmeyen hiçbir çalışmamız olmadı.

Neden sizinle çalışmalıyım

Bunun için birçok sebebiniz var. Uzun yıllar akademik çalışma içinde yer almamız, tez yazım tekniklerine hakim olmamız ve uygun koşullarda hizmet vermemiz sizin için yeterli olacaktır. Bunun yanında benzersiz çalışma teslim etme, benzerlik oranı %20 nin altında teslim, zamanında vererek öncesinden incelemenizi sağlama da sizin bizi tercih etmenize yardımcı olacaktır.

Size güvenebilir miyim

Bize güvenebilirsiniz. Bizi aradığınızda ne kadar ilgili olduğumuzu ve konuya hakim olduğumuzu siz de anlayacaksınız. Bize başvuran öğrencilerin %75’i referans ile gelmektedir. Siz de memnun kalıp arkadaşlarınıza bizden bahsedeceğinizden eminiz.

İntihalle karşılaşmam söz konusu olur mu

Turnitin üyeliğimiz var. Çalışmayı teslim ederken, intihal raporu ile teslim ediyoruz. Bu yüzden intihalsiz bir çalışma almaktasınız. Tez hazırlamaya başlamadan önce bize bildirdiğiniz intihal oranını esas alarak yazıyoruz. Bu yüzden belirli aralıklarda çalışmanın tamamını programa sokarak rapor alıyoruz. İntihal konusunda içiniz rahat olsun.

Anlaştıktan sonra süreç nasıl işlemektedir

Kısaca tüm süreci size iletmek istiyorum. Öncelikle, bize tez konusu, sayfa sayısı ve teslim tarihini iletmeniz lazım. Bu bilgilere göre size fiyatlarımızı iletiyoruz. Kabul ettikten sonra ödemenin bir kısmını yapıyorsunuz. Biz de çalışmaya başlıyoruz. Danışman hocanız ile görüşmeye gitmeden önce size ilerleme atıyoruz. Tez yazana kadar bu şekilde ilerliyoruz. En son teslimde üniversitenizin tez yazım şablonuna göre düzenleme yapıyoruz. Ayrıca, intihal programından geçirerek rapor alıp size iletiyoruz. Teziniz onay alana kadar çalışmaya devam ediyoruz.

Tez bitiminde olabilecek düzenlemeleri yapıyor musunuz

Aldığımız tüm çalışmalarda ücretsiz olarak tez yazım kılavuzuna göre düzenleme yapmaktayız. Bunun yanında teslim ettikten sonra, danışman hocanızdan gelecek düzeltme işlemlerini yapmaktayız. Bununla birlikte intihal raporu vermekteyiz.

Yüz yüze görüşme imkânınız var mı ?

Bunun için çok fazla zamanımız olmuyor. Genelde mail ve telefon üzerinden çalışmaktayız. Aynı şehirde olursak ve zamanımız müsait olursa yüz yüze görüşme ayarlıyoruz. Ancak, birçok öğrenci gizlilik için görüşmek istemiyor.

Çeviri yapılıyor mu Osmanlıca – İngilizce?

İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye çeviri yapmaktayız. Çevirileri uzman ekibimiz, titizlikle yapmaktadır. Herhangi bir program kullanmadan tamamen manuel yapılmaktadır. Üniversite çevirilerinizi zamanında teslim ederek en uygun koşullarda sağlamaktayız.

Spss analizi, anket hazırlama yapıyor musunuz?

Tez yazımında gelen taleplerden biri de analiz yapıp yapmadığımızdır. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine analiz desteği veriyoruz. Ekonomik modelleme yanında anket hazırlama, anket uygulama, sonuçların excell e girme ve spss programından tabloların alınıp yorumlanmasını yapmaktayız. Analiz yapan ekibimiz üniversitelerin istatistik ve ekonometri bölümlerinden mezun deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Stata ve eviews programlarından istenmesi durumunda da analiz yapılmaktadır.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?