Tez yazdırmak isteyenler İstanbul, Ankara’dan sonra İzmir’de de bizi tercih etmektedir. Birçok lisans, master, yüksek lisans öğrencisi tez yazım dönemine geldiğinde bizden akademik destek almaktadır. Sitemizden hangi konularda destek alabileceğinizi aşağıda belirtmek istiyorum.

Akademik eğitiminin sonuna derslerini tamamlayıp gelen öğrencilerin önünde tez yazma gibi bir engel bulunmaktadır. Birçok üniversite öğrencisi yazım becerisine sahip olmadığı için ya da yeterli zamanı olmadığı için tez yazdırmak istiyorum diyerek akademik merkezlerin kapısını çalmaktadır.

Tez yazdırmak isteyenler

Destek almak isteyen öğrencilere öncelikle konu belirlemede yardımcı olmaktayız. Konu belirlerken dikkat ettiğimiz nokta, kaynağı fazla olan çalışmalar üzerine odaklanıyoruz. Bu aşamadan sonra, literatür taraması yapmaktayız. Bu konu ile ilgili hangi araştırmacı, hangi boyutlarda ve hangi yönlerden konuyu nasıl işlemiş bunları araştırmaktayız. Bir sonraki safha ise yazım aşamasıdır. Bu aşamada tüm akademik yeteneklerimizi konuşturarak bilimsel dille yazımı tamamlamaktayız.

Bu aşama tamamlanınca üniversite tez yazım kılavuzuna göre formatlama yapılır. İntihal kontrolü sonrasında öğrenci jüriye girer ve çalışması onaylanarak tüm süreçlerden başarı ile geçmiş olur. Tez nasıl yazılır yazısını okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı da okuyun.  Ücretli ingilizce ödev yaptırma

İzmir’deki tüm öğrencilere proje, ödev, makale ve tez yazan kurum olarak bizden lisans, yüksek lisans, master ve MBA düzeyi için akademik destek alabilirsiniz.

 

 

İzmirde garantili tez yazdırmak isteyenler için destek
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Etiketlendi:                     
WhatsApp'tan yazın