Psikoloji tez yazdırma, özel üniversitelerin açılması ile birlikte lisans, yüksek lisans, master öğrencileri arasında yaygın hale gelmeye başladı. Üniversitelerde psikoloji eğitimi alan öğrenciler, tez konusu bulma, literatür tarama ve yazılmış tezi üniversitenin yazım kılavuzuna göre düzenlettirmek için bizden destek almaktadır.

Ücretli psikoloji tez yazdırma

Hızlı şekilde yaşama ayak uydurmaya çalışan disiplinlerden biri olan Psikoloji’de yazılan tezlere yeni konular eklenmektedir. Bu yüzden tez yazacak kişilerin literatürü eksiksiz takip etmesi çok önemlidir. Klinik psikoloji bunlardan biridir. Tez danışmanı hocaların, yeni konulara eğilmek istemesi ile öğrenciler daha da zorlanmaktadır. Bu yüzden öğrenciler parayla tez yazdırma yolunu seçmektedir.  Vakıf üniversiteleri öğrencilerine İngilizce eğitim verdiği için İngilizce psikoloji tez hazırlamak önem taşımaktadır.

psikoloji tez yazdırma

Klinik psikoloji tez yazdırma

İçinde birçok alanı barındıran psikoloji’de en çok gelen isteklerden biri klinik psikoloji olmaktadır. Hem tıp hem de normal psikolojiyi kapsadığı için lisans ve yüksek lisans tez yazan öğrenciler ciddi sorun yaşamaktadır. Tezini klinik psikolojide yazmak isteyen hem lisans hem de yüksek lisans düzeyindeki öğrencilere ücretli danışmanlık yapmaktayız.

Bu yazıyı da okuyun.  Tez örnekleri

Spss analizi yaptırma

Birçok psikoloji tezi içinde hem literatür hem de uygulama vardır. En çok kullanılan uygulama yöntemi spss analizidir. İstatistik hesaplama kuralları gözetilerek tez yazan öğrencilerden anket soruları oluşturma, dizaynı, anketin uygulanıp dataların elde edilmesi ve sonrasında bunların spss programında analizlerinin yapılması istenir. Klinik psikoloji tez yazdırma isteyen öğrencilerin aynı zamanda biyoistatistik analizlerini yaptırmaları gerekir.

Psikoloji tez yazan öğrencilere talep etmeleri halinde ücretli spss analizi yapılır. Yalnız Türkçe değil aynı zamanda İngilizce olarak da yapılmaktadır.

Tez yazdırma fiyatları

Psikoloji tez hazırlama fiyatlarını belirlemek için tezin konusu nedir, kaç sayfa literatür yazılacak ve uygulama olup olmadığı önem taşır. Ayrıca, teslim süresi de gereklidir. Tüm bu bilgileri bize iletmeniz halinde 1 saat içinde size ücret bilgisi verebiliriz.

İzmir’deki tez yazan sitemizden akademik danışmanlık almak için yapmanız gereken iletişim kanallarından bize ulaşmanızdır. İzmir’de olmamız sadece bu şehirde tez yazım hizmeti verdiğimiz anlamına gelmez. İstanbul, Ankara, Antalya, Kıbrıs ve diğer şehirlerde de lisans, yüksek lisans düzeyinde yardımcı olmaktayız.

Psikoloji tez yazdırma
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?