Tez yazım şirketleri sayısında ciddi bir artış görülmektedir. Son zamanlarda üniversite öğrencilerinin akademik destek veren firmalara ilgi duyduğu bilinen bir gerçektir. Lisans ve yüksek lisans seviyesinde birçok öğrenci farklı nedenlerden dolayı akademik destek almayı tercih etmektedir.

Tez yazan yerler içinde bazı şirketler sadece tez, proje, makale desteği verirken bazıları yalnız istatistik, tez düzenleme ya da intihal düşürme hizmeti vermektedir. Öğrenciler ihtiyaçlarına göre bunlardan biri için hizmet almayı tercih eder.

Tez yazım şirketleri

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde birçok yüksek lisans ve lisans öğrencisi eğitim almaktadır. Üniversite ve öğrenci sayısına paralel, öğrencilere profesyonel destek veren tez hazırlayan firma sayısında da artış olmaktadır. Bu tip yerler uygun ücretlerden tez hazırlama, proje yazımı, intihal düşürme ve yazım kılavuzuna göre düzenleme hizmetleri sunmaktadır.

Tez yazan yerler

Birçok kurum olmasına rağmen, birçoğu kısa sürede kurulup ortadan kaybolmaktadır. Güvenilir garantili yerleri arıyorsanız dikkat etmeniz gerekir. En önemli kriter, web siteleridir. Sitelerini inceleyin ve yeterli bilgi birikimine sahip olduklarını anlamaya çalışın. Varsa referanslarını isteyin. Bunun yanında birden fazla iletişim yolunun olması önemlidir. Sadece mail üzerinden çalışanlardan uzak durun.

Bu yazıyı da okuyun.  Tez hazırlayan yerler var mı

Tez proje hazırlama merkezi

Tez proje hazırlama merkezi Ankara ve İstanbul’dan sonra ekip olarak İzmir’de de destek verme kararı aldık. İzmir ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye hatta Kıbrıs’taki üniversite öğrencilerine de yardımcı olmaktayız. Öğrencilere ücretsiz olarak tez nasıl yazılır konusunda destek vermekteyiz.

En iyi yerdesiniz

Tez yazan yerler içinde güvenebileceğiniz bir firma oluşturmaya çalışıyoruz. Başladığımız bir çalışmada onay alana kadar lisans ve yüksek lisans tezi çalışmalarında öğrenciye destek olmaktayız. Bunun yanında danışman hocanızdan gelecek düzenleme taleplerini ücretsiz olarak yapmaktayız. Bizimle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu mutlaka göreceksiniz. Bunun en tipik örneği, öğrencilerin bize ulaşmalarının referans ile olmasıdır.

Tez danışmanlık ücreti

Öğrencilere verdiğimiz danışmanlık karşılığında talep ettiğimiz fiyatlar oldukça makul ücretlerdir. Öğrencilere yönelik çalışma yaptığımız için tüm çalışmalarımız öğrenci işidir. Tez yazım şirketleri içinde en uygun fiyat veren ekip olduğumuzu söylemek isterim.

Tez hazırlama fiyatları

Lisans ve yüksek lisans öğrencileri için verdiğimiz desteğe bağlı olarak fiyatlarda ufak değişiklikler söz konusudur. Aslında ücretleri etkileyen üç temel faktör, teslim zamanı, konu ve sayfa sayısıdır. Tüm bu kriterlere bağlı olarak fiyatlandırma yapmaktayız. Net ücretlendirme yapmak için bizi aramanız yeterlidir.

En iyi Tez yazım şirketleri
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?